Responzivní design jako nedílná součást vašeho webu

Zobrazit webové stránky dnes můžete na mnoha zařízeních, které nabízí přístup k internetu. Od mobilů přes tablety, notebooky až po širokoúhlé monitory. Obsah webových stránek se však musí vždy správně přizpůsobit velikosti obrazovky vašeho zařízení.

V následujícím článku se podíváme na to co je to responzivní design, který je právě za správné zobrazení zodpovědný a proč je důležité jej neopomenout.

Co je to responzivní design?

Responzivní design je technika přizpůsobení obsahu velikosti obrazovky zařízení v kterém jej načítáme. Jednoduše řečeno, webová prezentace, kterou vidíte na monitoru se musí přizpůsobit i velikosti obrazovky tabletu nebo mobilu. V oblasti vývoje webových prezentací se jedná o často diskutované téma s jehož podstatou by měl být seznámen hlavně klient, který web objednává.

Uživatelský dojem a jeho dopad

Pokud prostřednictvím vaší webové prezentace něco prodáváte nebo nabízíte, jistě se nechcete připravit ani o jediného zákazníka, který vám může přinést zisk. Ignorace responzivního designu vás však o tento zisk může snadno připravit.

Až 50% uživatelů internetu dnes vyhledává pomocí svého mobilního zařízení. V případě, že se pak dostane tento návštěvník právě na váš web, je pouze ve vašem zájmu zajistit, aby byl jeho uživatelský dojem dostatečně uspokojen.

U nás si moc dobře uvědomujeme tyto fakta a podle toho také přistupujeme k realizaci webových stránek. S námi máte jistotu, že se o správnou optimalizaci obsahu postaráme.

Zaujali jsme Vás? Připravíme Vám cenovou nabídku

Abychom Vám mohli nezávazně připravit cenovou nabídku, musíme znát dopředu Vaše požadavky, díky kterým vytvoříme časový plán a stanovíme rozpočet.

Napište nám, nebo rovnou zavolejte:
(každý pracovní den od 09:00 do 17:00)
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.