Všechno na jednom místě

V rámci realizace webových prezentací poskytujeme registrace domén, zajištění vhodného webhostingu a další.

Od A do Z

Rozumíme, co je pro nastartování a údržbu Vaší webové prezentace důležité, a proto pro Vám V rámci realizace poskytujeme doplňkové služby, jako registrace domén, zajištění vhodného webhostingu, nebo založení e-mailových schránek s vlastní doménou.

Stávajícím klientům poskytujeme technickou podporu v případě potíží a pomoc se správným nastavením webhostingu, e-mailové schránky, nebo domény.

S čím Vám můžeme pomoci?

 • Domény a jejich registrace

  Nabízíme registraci domén .cz, .sk, .eu, .pl, .com, .net, .org, .biz, .info, .name a další, správné nastavení a přesměrování domén, nasazení bezpečnostního protokolu HTTPS nebo editaci DNS záznamů.

  Mám zájem
 • Webhosting a konfigurace

  Vybereme pro Vás vhodný webhosting podle náročnosti Vašeho projektu s dostatečným úložným prostorem a pravidelným zálohováním obsahu pro případ ztráty či neúmyslného smazání.

  Mám zájem
 • Firemní e-mail + nastavení

  Zajistíme pro Vás e-mailové schránky s Vaší firemní doménou (info@vasedomena.cz), napojíme Vaše e-mailové schránky na službu G-Suite nebo Microsoft Outlook, přesměrujeme příchozí poštu na jiný e-mail.

  Mám zájem

Jak to probíhá?

 • 1. Úvodní konzultace

  Vyslechneme si vaše požadavky a stanovíme si podmínky spolupráce. Podrobná specifikace vašich požadavků a přání nám poslouží jako výborný podklad pro tvorbu cenové nabídky.

 • 2. Cenová nabídka

  Na základě předchozí specifikace vytvoříme cenovou nabídku a zajistíme pro Vás zvolené doplňkové služby.

 • 3. Vyřízení požadavku

  Váš požadavek zpracujeme a informujeme Vás o jeho vyřízení.

Reference Ultimate Studio

Prohlédněte si naší práci

Zaujali jsme Vás? Připravíme Vám cenovou nabídku

Abychom Vám mohli nezávazně připravit cenovou nabídku, musíme znát dopředu Vaše požadavky, díky kterým vytvoříme časový plán a stanovíme rozpočet.

Napište nám, nebo rovnou zavolejte:
(každý pracovní den od 09:00 do 17:00)
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.