Originální grafické práce na míru

Poskytujeme komplexní grafické práce pro Vaší webovou prezentaci, sociální sítě i návrhy firemních tiskovin.

Návrhy grafických prací

Prezentujte se správně

Způsobem, kterým prezentujete sebe, svojí společnost, nebo značku, vytváříte obraz, na který reaguje vaše okolí svými názory a pocity. Aby si Vás však dokázalo vaše okolí s tímto způsobem prezentace vždy správně spojit, je důležité dodržovat jednotný vizuální styl. Takový styl představujte například barevnost, písmo, logo, grafika, značka a mnoho dalších prvků.

Správně zvolené grafické zpracování Vám pomůže vyniknout mezi konkurenty a okolí tak začne lépe vnímat vaší značku, nebo předmět vašeho podnikání.

S čím Vám můžeme pomoci?

 • Návrhy webových prezentací

  Připravíme kompletní grafické návrhy jako podklad pro realizaci webových prezentací, aplikací nebo jejich částí s ohledem na funkční design, uživatele, jejich potřeby a následné cíle.

  Mám zájem
 • Realizace nového loga

  Navrhneme dobře zapamatovatelné, atraktivní logo vystihující předmět vašeho podnikání. Při návrhu respektujeme použitelnost loga na firemních tiskovinách nebo reklamních předmětech.

  Mám zájem
 • Návrhy firemních tiskovin

  Moderní, čisté a originální zpracování firemních tiskoviny na míru vnímáme jako další součást Vaší prezentace, a proto pro Vás rádi připravíme grafické návrhy, které přizpůsobíme rovnou k tisku.

  Mám zájem
 • Reklamní bannery

  Pomůžeme podpořit prodej vašich produktů, služeb nebo oslovit již stávající zákazníky, chytře zpracovanými reklamními bannery s jasným sdělením.

  Mám zájem
 • Grafika pro sociální sítě

  Dle aktuálních standardů sociálních sítí vytvoříme grafické zpracování profilových i úvodních fotografií nebo celých šablon pro příspěvky s ohledem mobilní zobrazení a zachování kvality.

  Mám zájem

Jak to probíhá?

 • 1. Úvodní konzultace

  Vyslechneme si vaše požadavky a stanovíme si podmínky spolupráce. Podrobná specifikace vašich požadavků a přání nám poslouží jako výborný podklad pro tvorbu cenové nabídky.

 • 2. Cenová nabídka

  Protože tvoříme grafické práce na míru, musíme tak přistupovat i k tvorbě ceny. Na základě předchozí specifikace vytvoříme časový plán a stanovíme rozpočet.

 • 3. Grafický návrh

  V této fázi přistupujeme k samotné realizaci grafických prací dle Vámi posktynutých podkladů a podrobné specifikace s ohledem na dohodnutý termín.

 • 4. Revize a prezentace

  Po dokončení Vám předložíme výsledek, aby jste měli možnost vyjádřit se a případně vznést požadavek na finální úpravy k Vaší maximální spokojenosti.

 • 5. Předání

  Po důkladné revizi a uhrazení zbývající částky Vám předáme vyhotovené grafické práce v odpovídajících rozměrech, formátech a nejvyšší možné kvalitě. Dostanete také přístup k online záloze pro případ ztráty či neúmyslného smazání

Reference Ultimate Studio

Prohlédněte si naší práci

Zaujali jsme Vás? Připravíme Vám cenovou nabídku

Abychom Vám mohli nezávazně připravit cenovou nabídku, musíme znát dopředu Vaše požadavky, díky kterým vytvoříme časový plán a stanovíme rozpočet.

Napište nám, nebo rovnou zavolejte:
(každý pracovní den od 09:00 do 17:00)
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.