Grafické práce pro Caesar Lounge

Náš nový klient, který je provozovatelem nově otevřeného Shisha Baru v Klatovech nás oslovil s požadavkem vytvořit nové logo.

Caesar Lounge
Nové logo Caesar Lounge

Realizace nového loga

Hlavním úkolem byla realizace loga, které bude symbolizovat vodní dýmku a následně jej tématicky ukotví ve stylu římského konzula a diktátora Juliuse Caesara.

Toto tématické ukotvení společně se siluetou vodní dýmky, datem založení podniku v římských číslicích a vhodným výběrem písma naprosto splnilo očekávání klienta.

Inverzní provedení loga pak zajišťuje použitelnost kdekoliv bez ohledu na barvu podkladu.

Nápojový lístek

Logo nám posloužilo jako skvělý odrazový můstek, kterému jsme přizpůsobili design nápojového lístku. Vnější strany pobírají primární zelenou barvu zatímco vnitřní strany mají v pozadí pouze samotný symbol z loga. Postranní odsazení u každého z vnitřních listů nám posloužilo jako prostor na vazbu.

Tisk celého návrhu jsme zajistili u spolehlivé tiskařské společnosti a nechali opatřit laminováním pro případ nechtěného polití.

  • Nápojový lístek Caesar Lounge
  • Nápojový lístek Caesar Lounge
Nápojový lístek Caesar Lounge

Závěrem

Jelikož jde o tak významnou historickou osobnost, bylo pro nás opravdu potěšením podílet se na takovém projektu. Chtěli bychom tímto poděkovat za příležitost, rychlou komunikaci a doufáme v další spolupráci.

Více informací o vývoji a použití tohoto brandu najdete přímo na firemním Instagramu Caesar Lounge.

Caesar Lounge Instagram

Zaujali jsme Vás? Připravíme Vám cenovou nabídku

Abychom Vám mohli nezávazně připravit cenovou nabídku, musíme znát dopředu Vaše požadavky, díky kterým vytvoříme časový plán a stanovíme rozpočet.

Napište nám, nebo rovnou zavolejte:
(každý pracovní den od 09:00 do 17:00)
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.